Verticus, 450 Lt/dak – 680 Lt/dak Dalış Kompresörü

Verticus, 450 Lt/dak – 680 Lt/dak Dalış Kompresörü

VERTICUS – Sürekli çalışmada yüksek performans gereksinimleri için kompresör jenerasyonu
Profesyonel uygulamalarda kullanım için: Sürekli kullanımda yüksek dolum kapasitesi

Şimdi daha da sessiz: yeni anti-titreşim çerçevesi ve gürültüye bağlı olarak optimize edilmiş Süper Sessiz gövde sayesinde

B-DRAIN: Yeni otomatik kondens suyu drenajı daha sessizdir ve enerji tasarrufu sağlar

Tam otomatik kompresör kontrolü: renkli ekranlı B-CONTROL MICRO

Opsiyonel yağ seviyesi izleme sistemi: Yağ seviyesi düşük olduğunda kompresör ünitesinin güvenli bir şekilde kapatılması için.

VERTICUS serisi, profesyonel uygulamalarda sürekli çalışma durumunda yüksek performans gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiş ve üretilmiştir.

Yeni VERTICUS efsanevi BAUER kompresör bloklarını gelişmiş bileşenler ve son derece modern bir tasarım ile birleştiriyor! Yeniden tasarım esnasında odak noktalarımız ergonomi, operasyonu mümkün olduğunca kolaylaştırmak, gürültüyü azaltmak ve verimliliği artırmaktı. 
Günlük kullanım için önemli olan tüm kontrol elemanları ergonomik olarak düzenlenmiş ve ön tarafından kolayca erişilebilir durumdadır. % 40 daha fazla kapasite ile yuvaya entegre edilmiş yeni bir kondensat bidonu. Kompresör kontrolü dolum seviyesini izler ve kondens suyu boşaltılması gerekiyorsa operatöre uygun bir zamanda haber verir. Gelişmiş B-CONTROL MICRO, kompresörü uzaktan kontrol etmek ve izlemek için B-APP ile daha güçlü ve iletişim kurmaya hazırdır.

VERTICUS solunum kompresörleri, 225 ve/veya 330/350 bar versiyonları için ayrıca 420 bar’a kadar başka bir versiyon olarak mevcuttur. VERTICUS serisinin yüksek modülerliği, ünitelerin gereksinimlerinize ve isteklerinize mümkün olan en iyi çözümü sağlayacak şekilde kolayca adapte edilebileceği anlamına gelir.