KAP-H, 450 Lt/dak – 680 Lt/dak dalış kompresörü

KAP-H, 450 Lt/dak – 680 Lt/dak dalış kompresörü

KAP-H – Uyumlu solunum havası kompresörleri. Karada ve denizde en titiz gereksinimleri karşılamak için üretilmiştir

Profesyonel uygulamalar için ideal: Devamlı çalışma şartlarında yüksek hava kapasitesi

Denizdeki zorlu gereksinimler için mükemmel: Korozyona karşı yüksek direnç için paslanmaz çelikten imal edilmiş ara soğutucular ve nihai soğutucu.

Ful otomatik kompresör kontrolü: B-CONTROL MICRO PLC kontrol cihazı sayesine tüm kontrolleri tek ekranda görebilirsiniz.

Çok küçük yerlere sığabilir: Kompakt yatay tasarım sayesinde.

Düşük ağırlık merkezi ve dayanıklı blok tasarımı sayesinde, KAP-H serisindeki kompresörlerin çok eğik açılarda bile güvenle çalışacağına güvenilebilir.

Bu nedenle, sivil ve askeri nakliyede veya araç içi uygulamalarda karşılaşılan zorlu çalışma koşulları için ideal seçimdir.

IK 15.1 / 150/180 serisine monte edilen kompresör blokları, en zorlu profesyonel uygulamalar için tasarlanmış ve 30.000 çalışma saatini aşan bir hizmet ömrü için boyutlandırılmıştır.

Olağanüstü yüzey sertlikleri ile plazma nitrürlenmiş ve plato honlanmış silindirler, düşük enerji tüketimi ve silindir yüzeylerinin güvenilir yağlama ile birlikte son derece uzun hizmet ömürleri elde edebilmektedir.

Ayrıca, son aşamadaki aşınmaya dayanıklı piston segmanları işletme maliyetlerini en aza indirir. Kompresör bloğu hem verimli hem de güvenilirdir. Boru soğutucudaki paslanmaz çelik soğutma kanatları, özellikle verimli soğutma ve dolayısıyla çok uzun hizmet ömrü için temel oluşturur.

Ürün Kataloğu