Mariner 200, 200 Lt/dak Dalış Kompresörü

Mariner 200, 200 Lt/dak Dalış Kompresörü

MARINER 200

Mariner 200, dalış tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış etkileyici bir dalış kompresörüdür. Bu güçlü cihaz, 200 litre/dakika debi sağlayarak dalış tanklarını hızla doldurur. Bauer markasının kalitesiyle üretilen Mariner 200, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Kompakt tasarımıyla kolay taşınabilirlik sunan bu kompresör, deneyimli dalış meraklılarının yanı sıra yeni başlayanlar için de ideal bir seçenektir.


Çetin : Oldukça dayanıklı bir motor sayesinde. Kısa süreli çalışma ve sürekli hizmet için uygundur

Dayanıklı ve güçlü: Üç kademeli veya dört kademeli konstriksiyon ve endüstriyel tip makaralı rulmanlar kompresörlerin servis ömrünü en üst düzeye çıkarır

Korozyona karşı korunmuştur: Korozyona karşı mümkün olan en iyi korumayı sağlamak için ultra-hafif alüminyum şasi ile

Güvenilir yağlama: Cömertçe boyutlandırılmış düşük basınçlı yağ pompası ile

200 l / dk FAD ile MARINER 200, ekipman yelpazesi ile etkileyici PROFI-LINE II serisindeki çok yönlü mobil kompresör ünitesidir: sistem aksesuarlarının takılabileceği korozyona dayanıklı koruma çerçevesi standart olarak entegredir.

Ayrıca, MARINER 200’ün ilk kademesi ve yüksek basınçlı son kademesi, neredeyse aşınmaya maruz kalmayan yeni bir yüksek teknoloji ürünü plastikten yapılmış piston segmanlarına sahiptir.

Titreşimi azaltan motor tablası tasarımı pürüzsüz çalışmayı optimize eder.

Geniş BAUER aksesuar yelpazesi sayesinde kompresör, her türlü farklı gereksinimi ve kullanım amacına yönelik kullanımları hemen hemen her zaman karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.

Yatlarda, yangın servis kompresörü, paintball kompresörü gibi birçok uygulamada, dalış kompresörü, gemi kompresörü olarak kullanıma uygundur. Benzinli ve elektrikli modeller mevcuttur.

Ürün Kataloğu