Capitano 140, 140 Lt/dak Dalış Kompresörü

Capitano 140, 140 Lt/dak Dalış Kompresörü

CAPITANO 140

Capitano 140, Bauer’in öncü kalitesiyle üretilmiş bir dalış kompresörüdür. 140 litre/dakika debi sağlayarak hızlı dolum yapar. Güçlü performansı ve dayanıklı yapısıyla, Capitano 140, denizcilerin ve dalış tutkunlarının güvenilir yardımcısıdır. Bauer’in uzmanlığına dayanan bu kompresör, kalite ve güvenilirlik arayan herkes için ideal bir seçenektir. Capitano 140, her türlü dalış macerasında size eşlik etmek için tasarlanmıştır

Çetin : Oldukça dayanıklı bir motor sayesinde. Kısa süreli çalışma ve sürekli hizmet için uygundur

Dayanıklı ve güçlü: Üç kademeli kontriksiyon ve endüstriyel tip makaralı rulmanlar kompresörlerin servis ömrünü en üst düzeye çıkarır

Korozyona karşı korunmuştur: Korozyona karşı mümkün olan en iyi korumayı sağlamak için ultra-hafif alüminyum şasi ile

Güvenilir yağlama: Cömertçe boyutlandırılmış düşük basınçlı yağ pompası ile

BAUER KOMPRESSOREN tarafından üretilen CAPITANO 140, gelişmiş profesyonel uygulamalar için özel olarak geliştirildi. İnanılmaz dayanıklılık, kompakt boyutlar ve düşük ağırlık mükemmel şekilde birleştirilmiştir.

Ayrıca, CAPITANO 140’ın ilk kademesi ve yüksek basınçlı son kademesi, neredeyse aşınmaya maruz kalmayan, yeni bir yüksek teknoloji ürünü plastikten yapılmış piston segmanlarına sahiptir.

Titreşimi azaltan bir motor tablası tasarımı düzgün çalışmayı optimize eder.

Geniş BAUER aksesuar yelpazesi sayesinde kompresör, her türlü farklı gereksinimi ve kullanım amacına yönelik ihtiyaçları hemen hemen her zaman karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.

Ürün Kataloğu