SFA Silikonsuz Hat Filtreleri

SFA filtrelerimiz boya ve otomotiv gibi silikonsuz hava gerektiren uygulamalar için üstün hava kalitesi sağlar. Son ürünlerinizi koruyun. Yağ aerosolü, toz ve yağ buharları silikon kullanmadan giderilir.

Garantili silikonsuz

SFA filtre muhafazası ve elemanlarımızı temiz oda ortamında üretiyoruz ve sertifikalı prosedürlere göre temizliyor ve test ediyoruz.

Maksimum kirletici giderme özelliği

SFA filtremiz, yüksek verimli cam elyafı ve yün tipi malzemesi sayesinde kuru ve nemli toz, parçacık, yağ aerosolü ve su damlalarını en iyi şekilde giderir.

Enerji tasarrufu

Basınçlı hava filtrelerimizde kullanılan tasarım ve malzeme, basınç kaybını minimuma indirir.

Yüksek performans

Yüksek performans ve güvenilirlik sağlamak için paslanmaz çelik gövdeler, çift O-ring, epoksi sızdırmaz kapaklar ve korozyon önleyici kaplamalı filtre muhafazaları gibi yüksek kaliteli malzemeler seçilmiştir.

Kolay bakım

Bastırarak takılan elemanlar ve dişli muhafazanın dışındaki çıkıntılar, filtre bakımını daha kolay hale getirir.

SFA üstün hava kalitesi sağlar

Yüksek kaliteli silikonsuz SFA filtrelerimiz kuru ve nemli toz, parçacıklar, yağ aerosolü, yağ buharı ve su damlalarının basınçlı hava sisteminize girmesini verimli bir şekilde engelleyerek cihazlarınızı ve son ürünlerinizi korur. SFA’nın silikon içermediği Fraunhofer Enstitüsü tarafından sertifikayla onaylanmıştır.

Ürün Kataloğu