DD(+) ve PD(+) Birleşik Yağ Filtreleri

DD(+) ve PD(+) Birleşik Yağ Filtreleri

Yüksek performanslı birleşik yağ filtrelerimiz basınçlı havadaki yağ aerosolü, nemli toz ve su damlalarını giderir. DD(+) ve PD(+) filtrelerimiz ekonomik bir şekilde en yüksek hava kalitesini sağlamak ve günümüzün artmakta olan kalite taleplerini karşılamak için geliştirilmiştir.

Maksimum filtreleme

Yüksek verimli cam elyafı ve köpük tipi malzeme maksimum yağ aerosolü, nemli toz ve su damlası filtreleme ve tahliye özelliği sağlar.

Enerji tasarrufu

Basınçlı hava filtrelerimizde kullanılan optimum tasarım ve filtre malzemesi, basınç kaybını minimuma indirir ve işletme maliyetlerini düşürür.

Az bakım gereksinimi

Bastırarak takılan elemanlar sayesinde filtre bakımı kolaylaştırılır ve dişli muhafazanın dışındaki çıkıntılar filtrenin daha sıkı tutulabilmesini sağlar.

Yüksek performans

Yüksek performans ve güvenilirlik sağlamak için paslanmaz çelik gövdeler, çift O-ring, epoksi sızdırmaz kapaklar ve korozyon önleyici kaplamalı filtre muhafazaları gibi yüksek kaliteli malzemeler seçilmiştir.

DD ve PD optimum birleşik yağ filtreleme sağlar

DD(+) ve PD(+) birleşik yağ filtrelerimiz yatırımınızı, ekipmanlarınızı ve süreçlerinizi korumak için verimli bir şekilde basınçlı hava akışınızdaki yağ aerosolü, nemli toz ve su damlalarını azaltır. Bu yabancı maddeler kompresör elemanının yağlanmasından, emilen havadan ve kompresör tesisatından kaynaklanıyor olabilir.

Ürün Görselleri
Ürün Kataloğu ve Sertifikalar