DDp(+) ve PDp(+) Kuru Toz Filtreleri

DDp(+) ve PDp(+) Kuru Toz Filtreleri

Yüksek kaliteli kuru toz filtrelerimiz, basınçlı havadaki kuru toz, parçacık ve mikroorganizmaları giderir.

DDp(+) ve PDp(+) filtrelerimiz ekonomik bir şekilde en yüksek hava kalitesini sağlamak ve günümüzün artmakta olan kalite taleplerini karşılamak için geliştirilmiştir.

Maksimum kirletici giderme özelliği

Yüksek verimli cam elyafı ve köpük malzeme, kuru tozların en iyi şekilde filtrelenmesini sağlar.

Enerji tasarrufu

Basınçlı hava filtrelerimizde kullanılan optimum tasarım ve filtre malzemesi, basınç kaybını minimuma indirir ve işletme maliyetlerini düşürür.

Yüksek performans

Yüksek performans ve güvenilirlik sağlamak için paslanmaz çelik gövdeler, çift O-ring, epoksi sızdırmaz kapaklar ve korozyon önleyici kaplamalı filtre muhafazaları gibi yüksek kaliteli malzemeler seçilmiştir.

Kolay bakım

Bastırarak takılan elemanlar sayesinde filtre bakımı kolaylaştırılır ve dişli muhafazanın dışındaki çıkıntılar filtrenin daha sıkı tutulabilmesini sağlar.

Zamanında servis göstergesi

Filtre kartuşlarında basınç kaybı 350 mbar’a düştüğünde uyarı veren bir servis göstergesi bulunur. Bu uyarı verildiğinde, yılda bir veya 4000 saat çalışmadan sonra (hangisi önce gelirse) servis işlemi yapılmalıdır.

DDp ve PDp kuru tozların en iyi şekilde filtrelenmesini sağlar

DDp(+) ve PDp(+) kuru toz filtrelerimiz, verimli bir şekilde basınçlı hava akışınıza giren korozyon, kir ve soğurma malzemelerinden kaynaklanan toz, parçacık ve mikro organizmalarını önler.

Ürün Görselleri
Ürün Kataloğu ve Sertifikalar