KAP 220, 650 Lt/dak – 930 Lt/dak solunum hava kompresörü

KAP 220, 650 Lt/dak – 930 Lt/dak solunum hava kompresörü

KAP 220 – En zorlu uygulama koşulları için elektrikli tahrikli profesyonel sabit kompresör üniteleri

Açık veya kapalı tasarım: Uygulamanızın ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış

Tam otomatik kompresör kontrolü: B-CONTROL MICRO

Az yer gerekli: Kompakt yatay tasarım sayesinde

Harici P 80 / P 100 filtre sistemi: Solunum havası standardı olan DIN EN 12021¹ standardına uygun temiz soluma havası sağlar.

BAUER KOMPRESSOREN’in KAP 220 serisi, en zorlu koşullarda profesyonel uygulamalarda yüksek performans sunmak için özel olarak üretilmiştir.

Bu güçlü yatay sabit kompresör üniteleri, hem PN 330 bar hem de PN 420 bar için açık veya tam kapalı versiyonlarda mevcuttur.

IK 22 serisi kompresör bloğunuz en zorlu profesyonel uygulamalar için tasarlanmıştır. 30.000’den fazla çalışma saati için ölçülen binlerce uygulama senaryosunda değerini kanıtlamıştır.

üstün yüzey sertliği ile, plazma nitrürlenmiş ve plato bilenmiş silindirler, düşük enerji tüketimi ve silindir yüzeylerinin güvenli, sıvı yağlama ile birlikte çok uzun bir servis ömrü elde edebiliyoruz.

Ayrıca, son aşamada aşınmaya dayanıklı piston segmanları işletme maliyetlerini en aza indirir. Kompresör bloğu hem verimli hem de güvenilirdir. Paslanmaz çelik soğutma nervürleri özellikle verimli soğutma ve dolayısıyla çok uzun servis ömrü için temel oluşturur.

Operatörler, uygulamalarını sürdürebilmek için bir dizi elektrik motoru arasından seçim yapabilirler.

Ürün Kataloğu