Yağlı Vanalı Küçük Vakum Sistemleri

Yağlı Vanalı Küçük Vakum Sistemleri

Yağlı Vanalı Küçük Vakum Sistemleri

Yağlı vanalı küçük vakum sistemleri, endüstriyel ve laboratuvar uygulamalarında kompakt ve güvenilir vakum çözümleri sunar. Bu sistemler genellikle döküm, ambalajlama, test ve analiz gibi çeşitli işlemlerde kullanılır. Tipik olarak, bu sistemlerin vakum pompaları yağlı vanalı tip olup, vakum seviyelerini belirli toleranslar içinde sağlarlar. Kompakt tasarımları sayesinde yer kazandırırken, güvenilir performanslarıyla işletme sürekliliğini sağlarlar. Ayrıca, kolay kurulum ve kullanım imkanı sunarlar.

Yağ sızdırmaz mini vakum sistemlerimiz, güvenilirlik ve temel performansın yanı sıra zorlu üretim koşullarında başarılı olmayı sağlar. Çok sayıda vakum tüketicisinin taleplerinin çoğunu karşılıyorlar.

Güvenebileceğiniz avantajlar

Yeni GVS A yağ sızdırmaz kanatlı vakum pompalarımızın kullanılması sayesinde GVC Sistemleri, düşük gürültü ve titreşim seviyelerini koruyan tüm çalışma basınçlarında sağlam tasarım ve optimum yağ tutma özelliği sayesinde yüksek güvenilirlik sağlar.

Enerji tasarrufu

Basınç düzenlemesi sayesinde GVC, yalnızca vakuma ihtiyaç duyulduğunda çalışırken önemli miktarda enerji tasarrufu sağlar.

Yağlı Vanalı Pompalara Sahip Küçük Vakum Sistemleri

Yağlı mini vakum sistemlerimiz, güvenilirlik ve temel performansın yanı sıra zorlu üretim koşullarında başarılı olmayı sağlar. Çok sayıda vakum tüketicisinin taleplerinin çoğunu karşılıyorlar.

Uzmanlarımızla iletişime geçin

Teknik Ürün Özellikleri

 Metrikİmparatorluk
Pompalama hızı25-840 m3 / saat 14-494 cfm
Nihai baskı≤ 0,5 mbar 
Gemi hacmi60, 160, 300, 500 veya 1000 litre 

Yağlı Döner Pistonlu Vakum Pompalarını da incelemek isterseniz buradan bakabilirsiniz.

Ürün Katalogları

GVC