GHS VSD+ Serisi Yağlı Vakum Pompası

Atlas Copco’nun GHS VSD+ serisi yağlı vakum pompaları, endüstriyel işletmeler için yenilikçi bir çözüm sunar. Bu pompalar, yağlı vakum teknolojisi ile güçlendirilmiş olup, enerji verimliliği ve işletme maliyetlerinde önemli tasarruflar sağlar. Değişken hız sürücüsü (VSD+), pompaların performansını otomatik olarak optimize ederek enerji tüketimini minimize eder.

Güvenilirlikleri ve uzun ömürleri sayesinde, üretim süreçlerinde kesintisiz çalışmayı sağlarlar. GHS VSD+ serisi pompalar, endüstri standartlarını aşan vakum performansıyla, işletmelerin verimliliğini artırmak ve rekabet avantajı elde etmek için ideal bir seçenektir.

Atlas Copco GHS VSD+ Yağlı Vakum Pompası Neler Sunar?

Yüksek enerji verimliliği

Değişken hız ve ayar noktası kontrolü, enerji kaybı olmadan optimum vakum seviyeleri sunar. IE3 Premium Verimlilik Motoru da düşük güç tüketimine katkıda bulunur.

Yüksek güvenilirlik

Sıcak ve soğuk bölgeler, ısı üreten yüksek sıcaklık bileşenlerini elektronik bileşenlerden yalıtarak elektronik bileşenlerin uzun bir kullanım ömrüne sahip olmasını sağlar.

Çevre dostu

Yağı 3 mg/m³ değerinin altında tutan patentli yağ tutma tasarımı ile ideal egzoz havası kalitesi sağlar. Sessiz bileşenler, kanopi ve değişken hızlı ünite; gürültü seviyelerinin azaltılmasına yardımcı olur.

Kolay ve hızlı kurulum

GHS VSD+; Elektronikon kontrol ünitesi, kabin ve kanopiyi küçük boyutlara sahip tek ve düzenli bir muhafaza içinde toplayan tak ve çalıştır tipi bir çözümdür.

Vakum pompası servisi konusunda desteğe ihtiyacın varsa yardımcı olabiliriz.

GHS VSD+ serisi – Değişken Hızlı Ünite teknolojisine sahip akıllı, yağ sızdırmaz vidalı vakum pompaları

Vakum pompası, tüm merkezi yağlı vakum sistemlerinin motorudur. Prosesinize özgü gereksinimlerden dolayı sistemi sık sık açıp kapatmanız gerekebilir. Bu, yağlı vakum pompası üzerinde aşırı ısınma, yağ bozulması gibi sorunlara yol açabilir. Değişken Hızlı Ünite (VSD) kullanmak, bu sorunları önler. GHS VSD⁺ serisi yağlı vakum pompaları, plastik, cam, konserveleme gibi birçok uygulama için idealdir. Özel yapılandırmalarla güçlendirilmiş GHS 1300-5400 VSD⁺, enerji geri kazanımı seçeneğiyle verimliliği artırır.

Ürün teknik özellikleri

 Metrikİngiliz ölçü sistemi
Nominal yer değiştirme: 400 – 5004 m3/sa240 – 2945 cfm
Maksimum basınç:0,35 mbar(a)0,26 Torr
Mil gücü:5,5 – 90 kW7,5 – 120 hp