G Serisi Yağlı Vidalı Kompresörler

G Serisi Yağlı Vidalı Kompresörler

Atlas Copco G Serisi Yağlı Vidalı Kompresörler

Atlas Copco, endüstriyel hava kompresörleri konusundaki uzmanlığıyla bilinen bir markadır. G Serisi Yağlı Vidalı Kompresörler, şirketin mükemmeliyeti ve yenilikçiliği ile öne çıkan bir ürünlerdendir. Bu kompresör, çeşitli endüstriyel uygulamalarda güvenilir ve etkili bir hava basıncı sağlamak için tasarlanmıştır. Atlas Copco kompresör alarak enerji veriminizi ve bakım maliyetinizi optimize edebilirsiniz.

Atlas Copco G Serisi vidalı kompresör, kompakt tasarımıyla dikkat çeker ve sınıfının en iyi enerji verimliliği sağlayan özelliklere sahiptir. Kompresör, işletmelerin enerji maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olurken, aynı zamanda çevre dostu bir çözüm sunar. Atlas Copco‘nun teknoloji liderliği, G modelini endüstri standardının ötesine taşır.

Bu kompresör, dayanıklılığı ve düşük bakım gereksinimleri ile bilinir. Güvenilirlik, kullanıcıların sürekli ve sorunsuz bir üretim sürecine odaklanmalarını sağlar. Kullanıcı dostu kontrol paneli, operatörlere kolay bir kullanım deneyimi sunar ve sistem performansını izlemelerini sağlar.

G serisi yağ enjeksiyonlu döner vidalı kompresörlerimiz güvenilirlik ve verimlilik için tasarlanmıştır. En zorlu ortamlarda bile sürekli olarak çalışır; maliyetli arıza sürelerini ve üretimde gecikmeleri önler.

G Serisi Ürün Özellikleri
  • Yüksek güvenilirlik Güvenilir basınçlı hava kaynağı, sorunsuz bir üretim sağlar. Yüksek kaliteli parçalar ve geniş güvenlik sınırları ile 46°C’ye kadar sıcaklıklarda sürekli çalışma garantilenir
  • Kolay kurulum ve kullanım Kompresörlerimiz kolayca kurulur, çalıştırılır ve bakımı yapılır. Tak ve çalıştır konseptine uygun olan makineler için tek ihtiyacınız düz bir zemin, güç kaynağı ve hava hattıdır. Kolayca durum özetini görmeniz için en güncel kompresör izleme teknolojisi
  • Sessiz çalışma G kompresörlerimiz vida teknolojileri sayesinde pistonlu kompresörlere sessiz bir alternatif sunar ve titreşimleri önemli ölçüde azaltır. Çok düşük gürültü seviyeleri için tam ses muhafazası
Ürün Görselleri

Sağlam ve Kompakt Vidalı Kompresörler

Yağ enjeksiyonlu döner vidalı G kompresörlerimiz güçlü ve güvenilir endüstriyel vidalı kompresörlerdir. Yüksek kaliteli parça ve malzemelerden üretilen kompresörler, 46°C/115°F’ye kadar sıcaklıklarda yüksek kaliteli güvenilir bir hava kaynağı sunarlar. Kompresörler kompakt ve esnektir ve boyuta bağlı olarak farklı modelleri bulunur:

  • Zemine monte
  • Depoya monte
  • Entegre kurutucu ile veya olmadan

Akıllı enerji tasarrufu

Büyük boy kompresörlerimizin tümü Elektronikon® paneli ile donatılmıştır ve akıllı teknoloji ile enerji maliyetleri en aza indirgenir.

Ayrıca, bazı küçük modellerimizde temel kontrol ünitesinin kullanılması sayesinde şirketinizin büyüklüğü ne olursa olsun akıllı çözümlerden yararlanabilirsiniz.

l/s cinsinden FAD kapasitesi4 l/s – 60,2 l/s
Çalışma basıncı7,4 bar(e) – 13 bar(e)
Kurulu motor gücü2,2 kW – 22 kW
FAD kapasitesi14,4 m³/h – 119,3 m³/h
G Serisi Teklif Formu

G ve GX serimizin diğer avantajlarını ve teknik özelliklerini görün