B-KOOL Gazlı Hava Kurutucu

B-KOOL Gazlı Hava Kurutucu

B-KOOL sistemi: BAUER KOMPRESSOREN’in filtre kartuş ömrünü uzatan hava kurutma sistemi
Hava kurutucusunun tedarik masraflarının hızlı amortismanı: Filtre kartuşu servis ömürlerinin çoğalması nedeniyle

Büyük tasarruf potansiyeli: Orijinal filtre kartuşlarının tüketimindeki azalma sayesinde

Üç farklı model: açık tasarımda yeni MINI-VERTICUS ve VERTICUS, PE-VE Silent ve BAUER kompresörler için.

Özellikle ortam sıcaklıklarının yüksek olduğu ortamlarda, B-KOOL soğutucu kurutucu, neredeyse inancının ötesinde filtre kapasitesini arttırır.

Operatörler, daha uzun bir kesinti gerektirmeyen çalışmanın yanı sıra çok daha düşük filtre kartuşu kullanım ve depolama maliyetlerinden yararlanır.

Maliyetleri azaltma ve çevreyi koruma konusunda akıllıca bir yaklaşım

Bir filtre kartuşunun normal servis ömrü (kapasite), B-KOOL soğutucu kurutucu ile sıkıştırılmış havanın ek soğutulması ile birçok kez uzatılabilir. Hava soğutmanın bir sonucu olarak, yoğunlaştıncının çoğu, yağ ve su ayırıcısında ayrılır, böylece filtre kartuşu daha az su buharı emer.

B-KOOL soğutucu kurutucunun satın alınmasının maliyeti, kısa bir süre içinde kendini gösterir, çünkü B-KOOL orijinal filtre kartuşları için tüketim oranlarını büyük ölçüde azaltır. Sonuç olarak, işletme maliyetleri neredeyse göz ardı edilebilir.

B-KOOL, B-SECURUS filtre izleme ünitesi veya B-DETECTION gaz ölçüm sistemi ile birlikte kullanıldığında, operasyon daha da uygun maliyetli hale gelir; Ünite, nem içeriğini optimize ederek filtre kartuşu ömrünü en üst düzeye çıkarır.

Ürün Kataloğu